1. STRONA GŁÓWNA
  2. OFERTA
  3. ZAMÓWIENIA
  4. KONTAKT
  5. MAPKA
  6. O FIRMIE

22 659 31 11

IDENTYFIKATORY - modele i technologie wykonania

Wykonujemy identyfikatory dla firm, szkół i instytucji w kilku różnych technologiach. W naszej ofercie Znajdą Państwo identyfikatory w formie kart plastikowych, metalowe, z okienkami na wymienną karteczkę i wiele innych modeli. Oferujemy opracowania graficzne, skanowanie, obróbkę zdjęć. Specjalizujemy się w nietypowych zleceniach i terminach.

Wzory

Identyfikatory w formie karty plastikowej →

Fotograficznej jakości druk na tworzywie do kart plastikowych.
Powierzchnia identyfikatora zabezpieczona przed ścieraniem.
Nadruk dwustronny w pełnym kolorze. Tło materiału - białe, zadrukowane lub w kolorach metalicznych - złotym lub srebrnym.
Minimalny nakład identyfikatorów nawet od jednej sztuki.
Dowolna wielkość do formatu A4.

Naklejki plastikowe na karty zbliżeniowe

Naklejki plastikowe →

Cienkie karty plastikowe na nośniku samoprzylepnym o bardzo dużej sile przyczepności, stosowana do kart zbliżeniowych grubych i cienkich. Zastosowanie naklejki w dużym stopniu ogranicza koszty zakupu nowej karty zbliżeniowej w przypadku odejścia pracownika.

Identyfikatory plastikowe z możliwością wymiany karteczki

Identyfikatory z wymienną karteczką →

W formie karty plastikowej z prostokątnym miejscem na wsunięcie karteczki. Stosowany przy dużej rotacji personalizowanych osób. Karteczka wsuwana z boku.

identyfikator z okienkiem na nazwisko

Tabliczki identyfikacyjne z okienkiem →

Każdy identyfikator posiada okienko umożliwiające umieszczenie karteczki z nazwiskiem. Bardzo dobrej jakości druk foto. Front metalowy lub plastikowy z zadrukiem full kolor. Możliwość zamówienia już od 1 szt. wraz z projektem. Format 70x38 mm. Wymiar okienka 60x13 mm. Atrakcyjny cenowo.

Identyfikator z okienkiem, plastikowy

Identyfikatory plastikowe z okienkiem →

Elegancki, wysokiej jakości, lekki, plastikowy identyfikator z okienkiem na karteczkę wsuwaną z boku. Powierzchnia o wyglądzie szczotkowanego aluminium lub złota. Możliwość naniesienia loga w pełnym kolorze cmyk. Format 67x32 mm. Format okienka 63x14mm.
Mocowanie do wyboru: magnes, agrafka, żabka.

Identyfikator - karta z okienkiem

Karty identyfikacyjne z okienkiem →

Karta plastikowa z okienkiem na dane personalne. Karteczka wkładana od góry. Każdy identyfikator posiada folię w okienku. Mocowania w formie klipsów, agrafek lub magnesów. Wymiar standardowy 86x54 mm. Wymiar okienka 21x65 mm. Możliwe inne wymiary pod zamówienie.

[Rozmiar: 7589 bajtów]

Identyfikatory metalowe z wsuwaną karteczką →

Konstrukcja aluminiowego profilu umożliwia umieszczenie w górnej części dowolnego nadruku fotograficznej jakości.
Dolna część służy do wsunięcia zadrukowanej karteczki z danymi. Karteczka wsuwana z lewej lub prawej strony zabezpieczona jest folią przezroczystą.

Identyfikatory na magnes o powierzchni metalowej

Identyfikatory Metalowe →

Identyfikatory w formie metalowej tabliczki. Wygląd powierzchni - szczotkowane aluminium lub złoto. Powierzchnia materiału umożliwia wykonanie wysokiej jakości druku (również zdjęcia). Narożniki ostre lub zaokrąglone. Zapięcie do wyboru.

[Rozmiar: 17751 bajtów]

Identyfikatory drukowane na papierze →

Identyfikator drukowany na papierze fotograficznym, laminowany lub umieszczony w kieszonce PCV.

[Rozmiar: 12779 bajtów]

Karty identyfikacyjne - Identyfikatory ekonomiczne

Plastikowy rdzeń karty z zadrukowaną obustronną powierzchnią papierową. Technologia pozwala na szybką i tanią produkcję identyfikatora. Idealnie nadaje się do krótkotrwałych imprez. Mocowany na klipsie lub smyczy. Standardowy wymiar karty plastikowej lub wg preferencji użytkownika.

Identyfikator polimerowy

Identyfikator o powierzchni polimerowej

Metalowa lub plastikowa blaszka z nadrukiem w pełnym kolorze z warstwą przezroczystego utwardzanego UV polimeru, nadającego identyfikatorowi wrażenie 3D.

[Rozmiar: 14344 bajtów]

Etui do identyfikatorów →

W swojej ofercie posiadamy ponad 25 modeli etui do identyfikatorów i kart plastikowych z folii PCV oraz twarde typu HOLDER. Wykonujemy również etui i okładki na zamówienie (pod wymiar). Oferujemy klipsy, łańcuszki i zapięcia.

Opaski na rękę

Opaski identyfikacyjne na rękę →

Vinylowe opaski na rękę. Umożliwiają identyfikację na podstawie jednego z czterech kolorów. Białe pole pozwala na umieszczenie napisu w formie nadruku lub markerem. Specjalna konstrukcja plastikowej zapinki uniemożliwia rozpięcie. Zdjęcie opaski następuje tylko po zerwaniu lub przecięciu paska. W ofercie opaski TYVEC w 10 kolorach. Zastosowanie: imprezy masowe, kameralne, bilety wstępu, oznaczenia bagażu, itp.


Biuro: 00-195 Warszawa, ul. Słomińskiego 17 lok.8 (w sąsiedztwie CH Arkadia) | e-mail: biuro@profi-lam.com.pl | mapka

©2016 Profi-Lam. Wszelkie prawa zastrzeżone.