Bindownice dokumentów

Oferujemy bindownice do grzbietów plastikowych, metalowych, termobindownice. Posiadamy w sprzedaży urządzenia do oprawy kanałowej, stosowanych w oprawach prac dyplomowych. Oferujemy grzbiety i okładki do bindownic.

BINDOWNICE - GRZBIET PLASTIKOWY
WALLNER iBIND A8
Bindownica do grzbietów plastikowych iBind A8
Jednodźwigniowa bindownica do grzbietów plastikowych. Jednorazowo dziurkuje do 8 kartek. Oprawia do 145 kartek formatu A4. Posiada pojemnik na ścinki. Model podstawowy. Do zastosowań sporadycznych.
Za 1 szt. NETTO: 185,-
WALLNER iBIND A12
Bindownica do grzbietów plastikowych iBind A12
Jednodźwigniowa bindownica do grzbietów plastikowych. Jednorazowo dziurkuje do 12 kartek. Oprawia do 450 kartek formatu A4. Pojemnik na ścinki. Posiada regulator szerokości marginesu w zakresie od 2 do 5 mm.
Za 1 szt. NETTO: 235,-
WALLNER iBIND A15
Bindownica do grzbietów plastikowych iBind A15
Jednodźwigniowa bindownica do grzbietów plastikowych. Jednorazowo dziurkuje do 15 kartek. Oprawia do 450 kartek formatu A4. Pojemnik na ścinki. Posiada regulator szerokości marginesu w zakresie od 2 do 5 mm. Do otwierania i zamykania grzbietów służy jedna dźwignia.
Za 1 szt. NETTO: 310,-
WALLNER iBIND A20
Bindownica do grzbietów plastikowych iBind A20
Jednodźwigniowa bindownica do grzbietów plastikowych. Jednorazowo dziurkuje do 20 kartek. Oprawia do 450 kartek formatu A4. Pojemnik na ścinki. Posiada regulator szerokości marginesu w zakresie od 2 do 5 mm. Osobne dźwignie do otwierania i zamykania grzbietów.
Za 1 szt. NETTO: 440,-
WALLNER S-60
Bindownica do grzbietów plastikowych Wallner S60
Trwała bindownica do grzbietów plastikowych. Oprawia do 510 kartek A4, dziurkuje do 20 arkuszy. Dwie odrębne, usprawniające pracę dźwignie do dziurkowania i otwierania grzbietów. Posiada regulator szerokości marginesu dziurkowania oraz czytelny wskaźnik do pomiaru zalecanej grubości grzbietu plastikowego. W komplecie funkcjonalny pojemnik na ścinki.
Za 1 szt. NETTO: 510,-
WALLNER S-68
Bindownica do grzbietów plastikowych Wallner S68
Nowoczesna bindownica do grzbietów plastikowych. Oprawia do 510 kartek A4, dziurkuje do 20 arkuszy. System wyłączania 7 noży dziurkujących pozwala na dopasowanie ilości otworów do rozmiaru dokumentu. Dwie odrębne, usprawniające pracę dźwignie do dziurkowania i otwierania grzbietów. Posiada regulator szerokości marginesu dziurkowania oraz czytelny wskaźnik do pomiaru zalecanej grubości grzbietu plastikowego. Pojemnik na ścinki.
Za 1 szt. NETTO: 590,-
WALLNER S-100
Bindownica do grzbietów plastikowych Wallner S100
Profesjonalna bindownica przeznaczona do częstego użytku. Oprawia do 510 kartek A4, dziurkuje do 25 arkuszy. Osobna dźwignia do otwierania grzbietów. Posiada regulator szerokości marginesu dziurkowania oraz czytelny wskaźnik do pomiaru zalecanej grubości grzbietu plastikowego. Możliwość wyłączania dowolnych noży dziurkujących zapewnia precyzyjną oprawę dokumentów o niestandardowych formatach. W komplecie funkcjonalny pojemnik na ścinki.
Za 1 szt. NETTO: 630,-
JAZON
Bindownica do grzbietów plastikowych Jazon
Urządzenie bindujące przeznaczone do częstego użytku. Oprawia do 510 kartek A4. Ilość dziurkowanych jednorazowo kartek - do 25 arkuszy. Osobna dźwignia do otwierania grzbietów. Regulator szerokości marginesu dziurkowania i wskaźnik do pomiaru zalecanej grubości grzbietu plastikowego. W komplecie funkcjonalny pojemnik na ścinki.
Za 1 szt. NETTO: 780,-
JAZON PLUS
Bindownica do grzbietów plastikowych Jazon PLUS
Parametry jw.
W tym modelu jest możliwość dodatkowego wyłączania dowolnych noży dziurkujących. Zapewnia to precyzyjną oprawę dokumentów o niestandardowych formatach.
Za 1 szt. NETTO: 800,-
BINDOWNICA X5
Bindownica do grzbietów plastikowych I DRUTOWYCH x5
Profesjonalna bindownica do grzbietów plastikowych i drutowych. Stabilna konstrukcja zapewniająca precyzyjne dziurkowanie. Dwie, ułatwiające pracę, osobne dźwignie do dziurkowania i zaciskania grzbietu. Oprawa grzbietem plastikowym. Elegancka oprawa drutowa w systemie 3:1. Szczelina do oprawy dowolnych formatów dokumentów. Regulator szerokości dziurkowania (2-6 mm). Precyzyjny regulator stopnia zaciskania grzbietu drutowego w zależności od rozmiaru. Jednorazowe dziurkowanie do 20 kartek. Oprawa dokumentów o objętości:
Grzbiet plastikowy: do 450 arkuszy papieru.
Grzbiet drutowy: do 115 arkuszy papieru.
Za 1 szt. NETTO: 1180,-
BINDOWNICE DO OPRAW DRUTOWYCH
WALLNER HP2108
Bindownica do grzbietów drutowych  Wallner HP 2108
Prosta bindownica jednodźwigniowa, do oprawy dokumentów w grzbiety drutowe. Wyposażona jest w wygodną ramkę podtrzymującą oprawiane dokumenty. Jednorazowo dziurkuje do 10 stron i oprawia do 120 arkuszy formatu A4. Wykorzystuje grzbiety o skoku 3:1 (3 oczka na cal)
Za 1 szt. NETTO: 320,-
Bindownica S310
Bindownica do grzbietów drutowych S310
Profesjonalna bindownica do grzbietów metalowych o stabilnej konstrukcji zapewniająca precyzyjne dziurkowanie jednocześnie do 25 kartek papieru (70-80 g). Niezależne dźwignie do dziurkowania i zaciskania grzbietu ułatwiają pracę. Wszystkie wyjmowane noże dziurkujące oraz szczelina dla arkuszy szerszych niż A4 umożliwia dostosowanie perforacji do dowolnych formatów dokumentów. Oprawa do 120 arkuszy A4 oraz regulacja szerokości dziurkowania (3-8 mm) - umożliwiają solidną oprawę dowolnym grzbietem metalowym o skoku 3:1 (do 14,3 mm). Elegancki wygląd dokumentu gwarantuje precyzyjny regulator stopnia zacisku grzbietu w zależności od rozmiaru. Dużej pojemności plastikowy pojemnik na ścinki.
Za 1 szt. NETTO: 1160,-
Bindownica X6
Bindownica do grzbietów drutowych model x6
Profesjonalna bindownica do grzbietów drutowych. Stabilna konstrukcja zapewniająca precyzyjne dziurkowanie. Dźwignia do dziurkowania i zaciskania grzbietu. Elegancka oprawa drutowa w systemie 3:1 i 2:1. Szczelina umożliwiająca oprawę dowolnych formatów dokumentów. Regulator szerokości dziurkowania (2-6 mm). Jednorazowe dziurkowanie do 20 kartek. Oprawa dokumentów o objętości do 115 (3:1) i do 280 (2:1) arkuszy papieru. Funkcjonalny pojemnik na ścinki.
Za 1 szt. NETTO: 1250,-
Bindownica RENZ
Bindownica do grzbietów drutowych Renz
Oprawa drutowa jest estetyczna i trwała. Pozwala obracać kartki wokół grzbietu o 360o. Niezastąpiona przy wykonywaniu kalendarzy, notesów i wszędzie tam gdzie przewiduje się częste korzystanie z oprawionych dokumentów. RENZ SRW jest bindownicą dwudźwigniową (pierwsza dźwignia dziurkuje kartki, druga zaciska drut), wyposażona w mechanizm do szybkiego zakładania grzbietu. Oprawia do 120 kartek A4 grzbietem o długości do 34 cm, 3 oczka na cal (skok 3:1).
Za 1 szt. NETTO: 2350,-
Bindownica D310
Bindownica do grzbietów drutowych D310
Parametry techniczne jak w przypadku S310. Ten model posiada elektryczny mechanizm dziurkujący.
Za 1 szt. NETTO: 2850,-
TERMOBINDOWNICE
Termobindownica TB200
Termobindownica TB200
Łatwe w obsłudze i bardzo estetyczne termobindownice wyposażone w dźwiękowy i wizualny sygnalizator gotowości do pracy i zakończenia procesu oprawy oraz półkę. Oprawia do 200 kartek 80g. w 60 sek.
Za 1 szt. NETTO: 160,-
Termobindownica T-80
Termobindownica T-80
Termobindownica dla najbardziej wymagających użytkowników. Wykonuje oprawy do 400 kartek (80g) o maksymalnej długości 390mm. Posiada wszystkie istotne walory: wskaźnik dopasowania grubości okładek, dźwiękowy i wizualny sygnalizator, półkę do schładzania oprawionych dokumentów, uruchamiany automatycznie wentylator. Wibracja stabilizująca sklejanie arkuszy pozwala na wykonanie trwałej oprawy. Urządzenie przechodzi automatycznie w stan czuwania po 10 min od zakończenia termobindowania. Maksymalna temperatura: 150oC. Trzystopniowa regulacja czasu nagrzewania, odpowiednia do grubości oprawianych tomów.
Za 1 szt. NETTO: 1060,-
BINDOWNICE KANAŁOWE
IMPRESS 140
Bindownica impress 140
Profesjonalna bindownica do oprawy kanałowej. Metalowa obudowa. Ergonomiczna dźwignia ułatwiająca bindowanie. Możliwość otworzenia dokumentu i oprawienia go w tę samą okładkę (opcja). Oprawia do 140 kartek.
Za 1 szt. NETTO: 1900,-
IMPRESS 280
Bindownica impress 280
Parametry techniczne j.w. Oprawia do 280 kartek.
Za 1 szt. NETTO: 2520,-
W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt, wyślemy bezpłatny katalog z dokładnym opisem i parametrami technicznymi dla wszystkich modeli bindownic.

*Niniejszy serwis jest katalogiem produktów i nie może być uznawany za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust 1 Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie podane ceny są cenami netto i podlegają opodatkowaniu vat o stawce 23%.