← Powrót do działu IDENTYFIKATORY

Identyfikatory z okienkiem MODEL 04 - front plastikowy

Oferujemy Państwu identyfikatory z okienkiem z frontem plastikowym,
Wysoka jakość druku. Grafika full kolor, również apla. Powierzchnia matowa, błyszcząca, satynowa-szczotkowana lub kolor metalic. Każdy identyfikator można wyposażyć w dowolne mocowanie montowane z tyłu identyfikatora takie jak żabki, magnesy, samoprzylepne agrafki lub specjalne pinsy z zatyczkami motylkowymi. Zastosowana technologia umożliwia szybką produkcję z zachowaniem wysokiej jakości produktu i atrakcyjnej ceny.

Wprowadzenie do modelu - charakterystyka i opis


Identyfikatory, które stosujemy na co dzień pełnią funkcję naszej zewnętrznej wizytówki, więc bez jakiejkolwiek interakcji słownej wiemy z kim mamy do czynienia. Już na pierwszy rzut oka znamy imię i nazwisko osoby, która z nami rozmawia i jakie stanowisko zajmuje. Mamy pewną gwarancję i zaufanie, że to właśnie jest pracownik firmy, a nie osoba obca.
Bardzo prostym, estetycznym a zarazem eleganckim identyfikatorem firmowym jest identyfikator z okienkiem MODEL 04. Złożony jest z przytwierdzonych do siebie części tylnej odlanej z czarnego plastiku i przedniej, którą stanowi plastikowy front z wyciętym okienkiem. Na górze powstaje szczelina, przez którą wsuwa się wymienną karteczkę z danymi nadrukowanymi w ten sposób, aby były widoczne w okienku. Razem z karteczką wsuwana jest plastikowa szybka zabezpieczająca zadrukowaną karteczkę przed zniszczeniem.

Wymiary i kształt


Model ten ma prostokątny kształt i zamyka się w całkowitym wymiarze 70mm x 38mm. Okienko może mieć wymiar 60mm x 13mm lub większy 60mm x 17mm. Mniejszy rozmiar przeznaczony jest dla maksymalnie dwóch wierszy tekstu, większy - dla trzech. Zewnętrzny kształt jak i wewnętrzne okienko mają estetycznie zaokrąglone narożniki.

Dostępne powierzchnie i ich właściwości


Front identyfikatora stanowi białe lub perłowe tworzywo, na które nanoszony jest wysokiej jakości nadruk w pełnym kolorze z dowolną grafiką, wykonaną według projektu. Powierzchnię identyfikatora zabezpiecza zewnętrzna folia, która chroni nadruk. Dzięki temu nadruk nie ulega ścieraniu ani innym uszkodzeniom mechanicznym.
Powierzchnia frontu może być błyszcząca, matowa lub pół matowa - satynowa, dająca efekt szczotkowany. Front błyszczący charakteryzuje się dużą głębią kolorów. Można go wykonać w kolorze metalicznym (srebrnym, złotym, białym lub kolorowym). Matowy front ma mniejszą głębię kolorów, za to jego powierzchnia jest mniej podatna na zarysowania. We froncie satynowym mimo powierzchni strukturalnej głębia koloru porównywalna jest do tej we froncie błyszczącym, co z wyglądu czyni go identyfikatorem premium.

Dostępne mocowania do zastosowania dla tego modelu


Identyfikator złożony z dedykowanego tyłu, frontu z okienkiem, wymiennej karteczki i szybki, trzeba jeszcze wyposażyć w mocowanie. Do przypięcia identyfikatora można zastosować samoprzylepne żabki, agrafki lub pinsy z zatyczkami motylkowymi. Dobrą alternatywą mocowania są bardzo silne magnesy neodymowe, których przewagą jest to, że nie niszczą ubrania użytkownika.

Podsumowanie


Model 04 jest identyfikatorem, w którym zastosowana technologia pozwala na szybką produkcję przy zachowaniu atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości produktu. Jego zaletą jest niższa waga w porównaniu z identyfikatorem metalowym. Dzięki spersonalizowanej wymiennej karteczce MODEL 04 jest szczególnie polecany w miejscach o dużej rotacji pracowników.

Sprawdź nasze identyfikatory, napisz do nas, doradzimy najlepsze rozwiązanie i wyślemy bezpłatne próbki.

← Powrót do działu IDENTYFIKATORY