IDENTYFIKATORY - modele i technologie wykonania

Wykonujemy identyfikatory dla firm, szkół i instytucji w kilku różnych technologiach. W naszej ofercie znajdą Państwo identyfikatory w formie kart plastikowych, metalowe, z okienkami na wymienną karteczkę i wiele innych modeli. Oferujemy opracowania graficzne, personalizację i kompleksową obsługę. Przygotowujemy produkcje na iventy i imprezy masowe. Produkcja odbywa się w krótkim czasie, z zachowaniem najwyższej jakości oferowanych identyfikatorów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Produkty na indywidualne zamówienie. W sprawie oferty cenowej, prosimy o kontakt mailowy.

IDENTYFIKATORY W FORMIE KARTY PLASTIKOWEJ
MODEL-01 - Karta plastikowa
identyfikatory-plastikowe
Fotograficznej jakości druk na tworzywie do kart plastikowych. Powierzchnia identyfikatora zabezpieczona przed ścieraniem. Nadruk dwustronny w pełnym kolorze. Tło materiału - białe, zadrukowane lub w kolorach metalicznych - złotym lub srebrnym. Minimalny nakład identyfikatorów nawet od jednej sztuki. Dowolna wielkość do formatu A4.
MODEL-02 - Naklejka plastikowa
Identyfikator - naklejka pcv
Cienkie karty plastikowe na nośniku samoprzylepnym o bardzo dużej sile przyczepności, stosowana do kart zbliżeniowych grubych, w formacie CR-79 i cienkich, w formacie CR-80. Zastosowanie naklejki w dużym stopniu ogranicza koszty zakupu nowej karty zbliżeniowej w przypadku odejścia pracownika.

Produkty na indywidualne zamówienie. W sprawie oferty cenowej, prosimy o kontakt mailowy.

IDENTYFIKATORY Z OKIENKIEM
MODEL-03 - Identyfikator z okienkiem, front metalowy
Identyfikator metalowy z okienkiem
Każdy identyfikator posiada okienko umożliwiające umieszczenie karteczki z nazwiskiem. Front metalowy z bardzo dobrej jakości nadrukiem full kolor. Możliwość zamówienia już od 1 szt. wraz z projektem. Format 70x38 mm. Wymiar okienka 60x13 mm. Atrakcyjny cenowo. Możliwość zastosowania dowolnego mocowania.
MODEL-04 - Identyfikator z okienkiem, front plastikowy
04-Identyfikator z okienkiem z plastikowym frontem
Identyfikator posiada plastikowy front z okienkiem. Do wyboru front błyszczący lub mniej podatny na zarysowania matowy. Druk można wykonać na podłożu białym lub perłowym. Perłowy daje efekt mieniącego się koloru metalicznego, kolor dowolny wg. projektu. Szczelina na karteczkę od góry. Okienko wykończone plastikową szybką. Wysokiej jakości nadruk cmyk. Format 70x38 mm. Wymiar okienka 60x13 mm. Najlepszy jakościowo i cenowo. Mocowanie do wyboru.
MODEL-05 - Identyfikator plastikowy z okienkiem 68x33
identyfikator plastikowy - z miejscem na karteczkę
Elegancki, wysokiej jakości, lekki, plastikowy identyfikator z okienkiem na karteczkę wsuwaną z boku. Powierzchnia o wyglądzie szczotkowanego aluminium lub złota. Możliwość naniesienia loga w pełnym kolorze cmyk. Format 68x33 mm. Format okienka 63x14mm. Mocowanie do wyboru: magnes, agrafka, żabka.
MODEL-06 - Karty identyfikacyjne z okienkiem
Karta plastikowa z okienkiem
Karta plastikowa z okienkiem na dane personalne. Karteczka wkładana od góry. Każdy identyfikator posiada folię w okienku. Mocowania w formie klipsów-żabek, agrafek lub magnesów. Wymiar standardowy 86x54 mm. Wymiar okienka 21x65 mm. Możliwe inne wymiary pod zamówienie.
MODEL-07 - Ramka identyfikacyjna SILVER - GOLD
Ramka identyfikacyjna - srebrna lub złota
Plastikowa ramka w kolorze srebrnym lub złotym. Karteczka wkładana z boku. Możliwość umieszczenia papierowej karteczki lub metalowej blaszki uszlachetniającej wygląd identyfikatora. Okienko zabezpieczone szybką. Wymiar całego identyfikatora: 68x33 mm, wewnętrzny wymiar okienka: 61x26 mm.

Produkty na indywidualne zamówienie. W sprawie oferty cenowej, prosimy o kontakt mailowy.

IDENTYFIKATORY METALOWE
MODEL-09 - Tabliczka metalowa
Identyfikator metalowy
Identyfikatory w formie metalowej tabliczki. Wygląd powierzchni - szczotkowane aluminium lub złoto. Powierzchnia materiału umożliwia wykonanie wysokiej jakości druku (również zdjęcia). Narożniki ostre lub zaokrąglone. Zapięcie do wyboru.
MODEL-10 - Identyfikator Łukowaty
Identyfikator półokrągły
Plastikowa, chromowana oprawka, mieszcząca wkładkę w postaci metalowej blaszki. Lekko wygięty kształt identyfikatora nadaje eleganckiego kształtu. Nadruk w pełnym kolorze. Zapięcie do wyboru. Wymiar całkowity: 70x30 mm.
MODEL-11 - Metalowy w ramce
Plastikowa ramka z metalową wkładką.
Metalowy identyfikator w plastikowej ramce. Metaliczny kolor ramki pasuje do wewnętrznej blaszki. Dowolny nadruk z indywidualną personalizacją. Wymiar całkowity: 68x33 mm.

Produkty na indywidualne zamówienie. W sprawie oferty cenowej, prosimy o kontakt mailowy.

IDENTYFIKATORY RÓŻNE
MODEL-12 - Identyfikator na papierze, laminowany
Papierowe identyfikatory laminowane
Identyfikator drukowany na papierze fotograficznym, laminowany lub umieszczony w kieszonce PCV. Wymiar dopasowany do formatu folii laminacyjnej lub etui. Nadruk jednostronny lub dwustronny.
MODEL-13 - Etui PCV
Etui z folii pcv
W swojej ofercie posiadamy ponad 25 modeli etui do identyfikatorów i kart plastikowych z folii PCV. Najtańsza z opcji wykonania identyfikatorów. Model do umieszczenia własnej wkładki wydrukowanej w drukarni cyfrowej. Wykonujemy również etui i okładki na zamówienie (pod wymiar, od 5000 szt). Oferujemy klipsy, łańcuszki i zapięcia.
MODEL-14 - Identyfikator o powierzchni polimerowej
Identyfikator o powierzchni polimerowej
Metalowa lub plastikowa blaszka z nadrukiem w pełnym kolorze z warstwą przezroczystego utwardzanego UV polimeru, nadającego identyfikatorowi wrażenie 3D.
MODEL-15 - Identyfikatory w formie opasek
Identyfikatory w formie opaski
Opaski identyfikacyjne na rękę, duży wybór modeli.

*Niniejszy serwis jest katalogiem produktów i nie może być uznawany za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust 1 Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie podane ceny są cenami netto i podlegają opodatkowaniu vat o stawce 23%.